Vyclone

Ücretsiz video paylaşma programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 MB
  • Version 1.0.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Vyclone
Bir partide, toplantıda, konserde, konferansta veya herhangi bir etkinlikte bir çok kişi farklı açılardan video çekiyor işte Vyclone tam burda devreye girerek çekilen videoları birleştirerek tek bir video haline getiren eğlenceli bir programdır.

İphone ve Android telefonların en keyifli programlarından biri olan Vyclone artık Windows Phone mağazasında yerini almış bulunmakta. Vyclone ile aynı ortamda bir çok arkadaşınız ile video çekip bunları bir video haline getirebilirsiniz. 

Yazılım GPS üzerinden bulunduğunuz ortamı saptayarak ve diğer Vyclone kullanıcılarını sizin yerinize rahatça bulabilir. Uygulamayı Facebook hesabınızla kullanabildiğiniz gibi kendiniz hesap açarak da kullanabilirsiniz. Örneğin bir partide, toplantıda, konserde, konferansta veya herhangi bir etkinlikte bir çok kişi farklı açılardan video çekiyor işte Vyclone tam burda devreye girerek çekilen videoları birleştirerek tek bir video haline getiriyor. Siz sadece video çekiyorsunuz bulunduğunuz ortamdaki kişileri tanımanız gerekmemektedir sadece Vyclone kullanmaları bu işlemleri yapmanız için yeterlidir. 

Bu videoları arkadaşlarınızla Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardan paylaşmanız da mümkün. Bu programı kullanmak için yorumları okumanız veya bir kere denemeniz yeterlidir gayet keyifli ve eğlenceli bir program.

Daha Fazla Göster
Vyclone indir
DİĞER SÜRÜMLER